Огляд викладання картини квадратними камінцями
Набори алмазного живопису можуть бути або у прямокутній картонній упаковці, або у прозорому пакеті, якщо ви придбали міні-набір.
На коробці є докладна інструкція, яка допоможе правильно виконати роботу. У міні-наборах інструкцію надруковано на окремому аркуші паперу. Ви також можете ознайомитись з інструкцією з викладення алмазного живопису на нашому сайті.
Зазвичай набори алмазного живопису з квадратним камінням комплектуються пінцетом (№1 на картинці), але у випадку, якщо Вам зручніше виконувати роботу за допомогою олівця, це можна обумовити при оформленні замовлення. Ми можемо вкласти в комплект олівець із силіконом замість пінцету за Вашим бажанням. Пінцет зазвичай тримають двома пальцями, захоплюють ним камінчик і акуратно приклеюють у потрібне місце на схемі. Після цього необхідно трохи притиснути камінь, щоб він краще закріпився. Олівець має круглу головку, яку для роботи необхідно вмочити в силікон. Завдяки силікону навіть камінчики квадратної форми приклеюються до голівки олівця, після чого їх легко можна перенести на рисунок-схему (№3 на малюнку).
Усередині упаковки Ви знайдете полотно-основу з нанесеним зображенням (№3 на малюнку), просочене клейовим шаром. Для захисту зверху полотно покрите прозорою плівкою.
У прозорих пакетах розфасовано камінчики квадратної форми (№4 малюнку ). На кожному пакеті вказано номер.
На полотні, у лівому верхньому кутку, є розшифровка, де вказані номери пакетів з камінням та їх відповідність символам на схемі.
В першу чергу при роботі необхідно звірити відповідність кольорів каменів і номерів пакетів відповідної розшифровки символьної кольорової схеми.
Якщо у Вас набір з частковою викладкою, то Вам потрібно заповнити камінчиками лише ті клітини, в яких надруковано номер. Кольорові клітини без номера вишивати не потрібно.
Процес викладання картини квадратним камінням вимагає дещо більшого рівня майстерності, ніж при викладанні картини круглими каменями. Квадратні стрази необхідно викладати дуже акуратно, стикуючи один з одним, щоб не виникало проміжків. Такі зазори псуватимуть вигляд роботи. Камені, які Ви укладаєте на схему, повинні щільно прилягати одне до одного. Після проходження кожного ряду рекомендується додатково підрівнювати камінці залізною лінійкою. Після завершення роботи край також необхідно буде підрівняти лінійкою.
Загалом робота з квадратним камінням більш скрупульозна і вимагає більшої посидючості та уважності.
У випадку, якщо Ви поклали камінчик нерівно або невдало стикували його з сусіднім, виправити ситуацію можна, акуратно підчепивши камінь пінцетом і відкріпивши від полотна. Спочатку клейовий шар залишається «живим» і дозволяє виправити огріхи в роботі. Повне схоплювання клею відбувається приблизно добу.
У процесі роботи обов'язково залишайте закритою ту частину роботи, яку не вишиваєте зараз. Найкраще відкріплювати від захисної плівки лише невелику ділянку схеми, таку, якою Ви можете вишити за один раз. Це допоможе Вам уникнути забруднення тих ділянок роботи, які зараз не вишиваються, а також не дасть висохнути клейовому шару.
Написати коментар