Гарантія

Dream Art – український виробник наборів алмазна мозаїки та картин за номерами.

Набори компанії Dream Art комплектуються лише якісними матеріалами.

У кожен набір алмазної мозаїки входить полотно з нанесеним малюнком, покрите прозорою плівкою, акрилові камені, додаткові інструменти - пінцет або олівець з силіконом (набори квадратним камінням комплектуються пінцетом, набори круглим камінням комплектуються олівцем з силіконом), тарілочка-органайзер. Камені поставляються із запасом у разі, якщо трапляться браковані. Невелика кількість бракованого каміння є нормальною, всі браковані камені викидайте, для викладання картини їх обов'язково вистачить.

У кожен набір картин за номерами входить полотно на підрамнику з галерейною натяжкою., на полотні нанесена схема контурів зображення з нумерацією, художні пензлі, палітра пронумерованих акрилових фарб в контейнерах, контрольний лист.

Готові картини виглядають дуже оригінально та красиво.

Ми гарантуємо всі набори компанії Dream Art на 1 рік з моменту придбання незалежно від того, в якому магазині Ви їх купили.

Гарантія поширюється на:

1. Кількість каменів. Якщо в процесі викладання Вам не вистачило каменів ми відправимо Вам каміння, що бракує, за свій рахунок в межах України.

2. Полотно. Якщо Вам приїхало пошкоджене, погано проклеєне з некоректно нанесеною схемою полотно, ми відправимо Вам нове полотно, або якщо неможливо вирішити проблему заміною полотна – новий набір за свій рахунок у межах України.

3. Наявність додаткових інструментів (пінцет або олівець із силіконом). У разі відсутності додаткових інструментів ми надішлемо їх Вам за свій рахунок у межах України.

Важливо:

Коли Ви відкриваєте набір алмазного живопису, зверніть увагу, що на кожному пакетику надруковано номер кольору, який відповідає символу на схемі. Перевірте насамперед відповідність пакетиків з камінням малюнку на полотні та кольорам на діаграмі.

Не повна комплектація, брак:

У разі неповної комплектації або невідповідності кольору зв'яжіться з нами електронною поштою shop@dreamart.in.ua або за номером телефону +38(067)446-73-99

Повернення товару належної якості:

Якщо Вам не підійшов товар належної якості, його можна повернути протягом 14 днів або обміняти на інший. Ми повернемо вартість товару.

Вартість пересилання в обидві сторони в такому випадку оплачуєте Ви (вартість доставки ми віднімемо з ціни товару при поверненні коштів, якщо пересилання було за наш рахунок).

Повернути товар належної якості (або обміняти його на інший) можна, якщо дотримано наступних умов повернення:

1. Пройшло не більше 14 днів з моменту отримання товару.

2. Він не використовувався і зберігся у тому вигляді, в якому ви його придбали.

3. У вас зберігся чек чи товарно-транспортна накладна, що підтверджує, що ви придбали товар у нас.