Про нас

Компанія Dream Art - виробник наборів алмазного живопису та картин за номерами. Свої набори ми комплектуємо виключно якісними матеріалами та даємо гарантію на них один рік з моменту покупки, незалежно від того, де Ви придбали наш набір.

Алмазний живопис вдало поєднує улюблене багатьма розфарбовування за номерами і вишивку бісером. У наборах алмазного живопису Ви знайдете різнокольорові камені для викладання, круглі або квадратні, які потрібно буде зібрати в прекрасну мозаїчну картину-панно. Закінчена картина виглядає дуже яскраво та оригінально, її можна використовувати для прикраси громадських приміщень, інтер'єрів будинків, також картина у стилі алмазного живопису буде чудовим подарунком. Алмазний живопис розвиває творчу активність, тренує увагу. А ще дозволяє отримати насолоду від створення прекрасного шедевра.

Усі набори алмазного живопису укомплектовані художнім полотном, яке є основою для викладання каменів. Малюнок надрукований на тканині та покритий зверху прозорою захисною плівкою. У наборах є пінцет (у наборах з квадратним камінням) або олівець і силікон для страз (у наборах з круглим камінням), акрилові камені, розфасовані в пакетики. На кожному пакетику надруковано номер, який відповідає символу на схемі. Для зручності роботи в кожному з наборів ви знайдете тарілочку-органайзер для камінців.

Алмазний живопис - досить легкий вид рукоділля, який під силу новачкам та діткам. У нашому інтернет-магазині Ви можете підібрати дизайн на будь-який смак. Усі набори в каталозі зручно відсортовані за групами. Ркомендуємо користуватись фільтрами по тематикам, розмірам і т.д.

Картини за номерами - чудове рішення для людей, які люблять і мріють малювати, але не мають для цього спеціальних навичок. Малювання за номерами це чудовий  спосіб відпочинку та релаксації з чудовим бонусом - красивою картиною, намальованою своїми руками.

У набір картин за номерами входить все необхідне, щоб створити справжній шедевр: полотно з пронумерованим контурним малюнком на дерев'яній рамці, комплект пронумерованих акрилових фарб, пензлик, інструкція

Співпраця з гуртовими замовниками

Якщо Ви є підприємцем та хочете купити у нас набори алмазного живопису або набори картин за номерами за оптовими цінами, можете ознайомитись з умовами для оптових покупців.