Повернення товару

Умови повернення

Відповідно до законодавства України, Ви можете повернути або обміняти товар, придбаний у нашому інтернет-магазині протягом 14 днів після покупки. Крім того, на всі набори алмазного живопису від ТМ «Dream Art» дійсна гарантія 1 рік.

Якщо наш набір належної якості не влаштував Вас з якихось причин, і Ви бажаєте отримати свої кошти назад, це можливо при виконанні наступних умов:

  • У вас зберігся чек або товарно-транспортна накладна, що підтверджують, що Ви зробили покупку саме у нас.
  • Товар зберіг свій первісний вигляд. Якщо Ви вже почали викладати набір алмазного живопису і помітили якийсь шлюб, ви можете звернутися до нас за гарантією.
  • Минуло не більше 14 днів з моменту покупки.

Вартість транспортних витрат при поверненні товару (пересилання в обидві сторони) віднімається від вартості товару. Ви можете самостійно привезти нам товар або скористатися послугами поштових операторів. В останньому випадку ми віднімемо вартість доставки з ціни набору, який Ви повертаєте, та повернемо вам гроші за товар за вирахуванням пересилки.

У тому випадку, якщо Ви бажаєте обміняти товар належної якості на інший, витрати, пов'язані з пересиланням, також оплачуєте Ви (доставка до нас набору, який Ви бажаєте обміняти та пересилати аналогічний набір до Вас)